MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14188478
nr 1418 8478
Byrå
1950-tal. Bredd: 40, djup: 25 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:03:05
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)